Podczas gdy większość ludzi kojarzy Australię z uroczymi koalami i skaczącymi kangurami, tak nie jest. Kraj po drugiej stronie jest domem dla jednych z najbardziej niebezpiecznych zwierząt i owadów na świecie. Od gigantycznych pająków po jadowite węże, te bestie sprawią, że uciekniesz i powiesz „nie”, dlatego nazwano go „No Country”. Znaleźliśmy jedne z najstraszniejszych stworzeń, aby pokazać, jak podła jest naprawdę Australia. Czytaj dalej, aby zobaczyć, z czym ludzie z prowincji spotykają się na co dzień.


“Siwy Latający Lis”

To jest “siwy latający lis”. Jest rodowitym Australijczykiem Megabatem. Nie jest niebezpieczny dla ludzi, ponieważ zazwyczaj zjada nektar i pyłek z drzew eukaliptusowych.


Przyjazny gość

Nie możemy sobie wyobrazić, jak to jest, kiedy wracasz do domu i znajdujesz coś takiego na wyciągnięcie ręki. Z daleka może wyglądać jak krokodyl, ale w rzeczywistości jest to rodzaj gigantycznej jaszczurki. To duży okaz, który prawdopodobnie szukał szczurów.


Ogromny pająk

Ok, wiemy, co myślisz. Ta kobieta musi być szalona, ​​skoro trzyma tego gigantycznego pająka. Co zaskakujące, te pająki nie są niebezpieczne dla ludzi. Jest to pająk myśliwski, który jest powszechnie spotykany w australijskich domach, ponieważ kontroluje populacje karaluchów. Ugryzie ludzi tylko wtedy, gdy zostanie sprowokowany, i nie jest jadowity.


Krokodyl kontra Pyton

Co się stanie, gdy pyton oliwny spotka krokodyla? Zazwyczaj pyton wygrywa, jak pokazują te zdjęcia. Te pytony są znane ze swoich dużych i czasami zbyt ambitnych apetytów. To trochę dziwne, kiedy nagle zrobiło ci się żal krokodyla.


Szyszki sosnowe, które mogą zabić ludzi

Nie, to nie jest dziwny ul, to szyszka araukaria. Te szyszki mogą dorastać do 1m średnicy i ważyć prawie 10 kilogramów. Nazywa się je Widowmaker Pinecones, ponieważ mogą cię zabić, jeśli spadną ci na głowę.


Masz coś na plecach

Jest to gigantyczny patyczak, który pochodzi z Australii. Czasami mają je jako zwierzęta domowe. Jedzą tylko liście i nie gryzą ani nie żądlą.


Pajęcze sieci

Podczas pory deszczowej w Australii pająki budują te ogromne gniazda, aby osiągnąć wysokość i nie utonąć. To trochę tak, jak wtedy, gdy Spiderman używa swoich sieci, aby przejść od budynku do budynku.


Wąż w toalecie

Gdyby to była nasza toaleta, balibyśmy się ponownie usiąść bez zajrzenia do środka, zanim to zrobimy.


Żaby podróżujące na pytonie

Żaby te są ropuchami trzcinowymi i są bardziej śmiercionośne niż pyton. Te ropuchy są trujące.


Klient nie jest mile widziany

Ludzie w tym miejscu nie wydają się zbytnio przejmować obecnością tego bardzo dużego węża, który kręci się w pobliżu. Poza tym kobieta ma twarz, która musi sobie z tym radzić każdego dnia.


Robaki w Australii

Gleba w Australii musi być bardzo bogata, żeby mieć takie robaki. Wyobraź sobie, ile ryb możesz złowić na robaka tej wielkości. Wygląda jak gigantyczny robak ze SpongeBoba.


Z pewnością nie potrzebujesz już benzyny

Wygląda na to, że ta osoba będzie musiała iść po benzynę gdzie indziej, bo dystrybutory na stacji opanowały węże. Miejmy nadzieję, że ta osoba nie ma całkowicie pustego zbiornika i może go napełnić gdzie indziej, gdzie nie ma wpatrującego się węża.


Obiad w towarzystwie jadowitego węża

To ostatnia rzecz, którą chciałbyś znaleźć w pojemniku na jedzenie swojego dziecka. Ten mały wąż jest zabójczy.


Nawet lampy sufitowe chcą cię złapać w pułapkę

Ten wąż chciał nawet szpiegować, kto był pod prysznicem. Jak udało mu się dostać do domu i dostać się do oprawy oświetleniowej?


Kraina, w której grad może cię zabić

Te kawałki gradu są większe niż kule bilardowe. Mogą naprawdę zranić lub zabić kogoś, jeśli uderzą kogoś w głowę. Co Australia zrobiła matce naturze, że stała się krainą koszmarów? Oprócz tych wszystkich węży i ​​pająków, mają też dużo gradu.


Patrz na toaletę, zanim usiądziesz

Jak powiedzieliśmy wcześniej, zawsze patrz na toaletę, zanim usiądziesz, ponieważ może tam spać wąż. Wąż postanowił uczynić toaletę swoim nowym domem, więc nikt inny nie będzie z niej korzystał.


Wysoce jadowita ośmiornica w czyjejś dłoni

Oprócz gigantycznych pająków i jadowitych węży Australia znana jest również z tych ośmiornic. Nie wiemy, dlaczego ktoś miałby ją chwytać, jeśli jest trująca. Ta ośmiornica jest uważana za jedno z najbardziej jadowitych stworzeń w oceanie. Jeśli kiedykolwiek spotkasz takiego, odpłyń.


Australia: gdzie owady są większe niż ptaki

Chociaż te patyczaki nie są niebezpieczne, są dość przerażające, gdy są w pobliżu. Potrafią też wtapiać się w otoczenie, więc nie jest łatwo je dostrzec. Owady te mogą być wielkości małego psa.


Ogromny kopiec termitów

To nie skała, to zdjęcie kopca termitów w północnej Australii. Termity są znane z budowania bardzo wysokich konstrukcji w porównaniu do innych zwierząt. Te konstrukcje są mocniejsze niż beton. To jedna z najmniej strasznych rzeczy, jakie można zobaczyć w Australii.