Każdy popełnia błędy, nikt nie jest doskonały. Błędy to lekcje, których każdy musi się nauczyć. Niektóre z nich mogą być bardzo kosztowne jak np. zniszczenie maszyn medycznych o wartości 5 milionów dolarów czy zniszczenie floty myśliwców. Więc jeśli twoi rodzice nadal próbują sprawić, że poczujesz się źle z powodu rzeczy, którą zepsułeś, gdy byłeś dzieckiem, podziel się z nimi tym.


Jak powiedzieć swojemu szefowi, że zepsułeś satelitę o wartości 290 milionów dolarów?

Bez względu na to, jak duży błąd popełnisz, pamiętaj, że nigdy nie musisz mówić swojemu szefowi, że zepsułeś satelitę Noaa-N Prime.  

Dwaj mężczyźni z tyłu pewnie myślą: „Jak możemy go naprawić, zanim ktoś to zauważy?” 


Kiedy zaparkujesz na dachu ukrytego garażu

Można by pomyśleć, że zainstalowano by środek bezpieczeństwa, aby garaż nie podniósł się, gdyby jakiś obiekt znalazł się na górze. Te rzeczy są tak drogie, dlaczego więc nie zapłacić trochę więcej za ważny środek bezpieczeństwa?

Nie tylko jeep został zmiażdżony na górze, ale samochód w garażu został zalany, więc winda działała nieprawidłowo, powodując jej dalsze podnoszenie się wraz z pojazdem na górze. Możemy sobie tylko wyobrazić, ile pieniędzy kosztowała naprawa. 


Oto dlaczego nie możesz zaparkować na plaży

Niektóre plaże umożliwiają parkowanie na suchym piasku, ale ci ludzie poszli o krok dalej i podjechali jak najbliżej wody, gdzie piasek zawsze się porusza.  


Przykro mi, że Cię informuję, ale Twój dostęp do Internetu zostanie przywrócony dopiero w 2024 roku

Ci robotnicy budowlani wiercili i wszystko poplątali podziemnymi drutami. Mieszkańcy okolicy byli prawdopodobnie bardzo wkurzeni, gdy ich internet nagle przestał działać. 


Houston, mamy problem

Technik „przypadkowo” wystrzelił z Vulcan Cannon i zniszczył F-16, który stał na pasie startowym. Na szczęście nikt nie był w środku ani nie był ranny, ale jest to kosztowny błąd.  


Osuwisko

W 2010 roku na autostradzie na Tajwanie doszło do osunięcia ziemi i to było następstwo. Wygląda na to, że nadszedł czas na nakręcenie reklamy Jeepa. – Spóźniony do pracy? Nie, jeśli masz jeepa. 


Palenie pieniędzy byłoby mniej kosztowne

Osoba w kącie wypełniająca raport musi pisać: „Czerwony samochód numer jeden został potrącony przez czerwony samochód numer dwa, gdy wjechał na środkowy pas i uderzył w czerwony samochód numer trzy w barierki bezpieczeństwa”. Te trzy Ferarri są sumowane, a ponad 300 000 $ właśnie poszło w błoto. 


Ten używany samochód był wart 1,5 miliona dolarów, słowo kluczowe: był

Ten klasyczny Aston Martin był kiedyś wart 1,5 miliona dolarów, ale po tych zniszczeniach nie jest wart tyle samo. Q będzie wkurzony na Bonda za rozbicie bardzo drogiego samochodu. 


Kiedy stłuczesz butelkę wina za 16 000 dolarów pierwszego dnia pracy

Ta osoba miała okropny dzień, ponieważ roztrzaskała butelkę wina Chateau Mouton Rothschild z 1945 roku, która kosztowała 16 000 dolarów. Nie chcielibyśmy być osobą, która musi powiedzieć swojemu szefowi o bardzo drogim winie.  


Nie zostawiaj dużego psa w garażu ze swoim Porsche

W niektórych przypadkach karma przejmuje kontrolę i dostajesz to, na co zasługujesz. Ta osoba trzymała swojego psa w garażu razem z Porsche. Pies nie lubił być zamykany, więc zaczął gryźć i drapać bok samochodu. 

Nie należy zostawiać psa zamkniętego w garażu, ponieważ może być za gorąco i nie ma wystarczająco dużo miejsca na spacer. Porsche stało się najdroższą zabawką do żucia na świecie.