Jak mówi przysłowie, obraz mówi czasem więcej niż tysiąc słów. A jak mówi inne powiedzenie, oczy są często zwierciadłem duszy. Na szczęście dla nas te zdjęcia, na których uchwycono szczere reakcje ludzi, dowodzą, że oba są prawdziwe. Kontynuuj przewijanie, aby spojrzeć na tych ludzi, którzy byli tak niezadowoleni z tego, co dzieje się wokół nich, że nie mogli tego ukryć przed kamerą.


Dlaczego nie ma mydła w kostce?

Po zbyt długim utknięciu w kopalni węgla prawdopodobnie chcesz wziąć długi, gorący prysznic, zjeść dobry posiłek i przytulić bliskich. Nie wygląda na to, żeby ten mężczyzna, pokryty brudem od stóp do głów, był zbyt podekscytowany, by otrzymać bukiet tanich kwiatów. Jesteśmy pewni, że ten prezent jest nisko na liście priorytetów.

Wyciągnięta lekcja: próbując rozweselić kogoś po doświadczeniu bliskim śmierci, wybierz coś więcej niż tylko chryzantemy lub stokrotki. 


Loteria transportu publicznego

Wsiadanie do autobusu, pociągu lub samolotu zawsze wiąże się z ryzykiem. Możesz skończyć siedząc obok nieznośnie głośnego głośnika, bałaganiarza lub kogoś o niższych standardach higieny osobistej niż twoje własne. Mamy nadzieję, że nasz rozbawiony pasażer jest przynajmniej na stosunkowo krótkiej przejażdżce.

Przynajmniej w pełni ubrany facet siedzący obok niewłaściwie ubranego faceta znalazł towarzysza w kobiecie za nim, która również wydaje się aż nazbyt świadoma dziwnego spektaklu drzemki podczas ich jazdy.


Gratulacje… że tak powiem

Sądząc po mieszanych reakcjach uchwyconych tutaj, odruchową interpretacją jest to, że ta młoda para spodziewa się dziecka, a połowa wspomnianej pary nie jest tym zachwycona. Przyszła mama prawdopodobnie nie spodziewała się, że jej przypadkowe zdjęcie zostanie wykorzystane w szkołach na całym świecie jako obraz otwierający prezentację PowerPoint na temat bezpiecznego podróżowania dla nastolatków.

Może został źle zrozumiany. Może jest wiecznie stoickim typem i jest bardzo podekscytowany byciem tatą. 


Jego twarz mówi to, co wszyscy myślą

Trzeba to przyznać dzieciom: w przeciwieństwie do dorosłych, naprawdę nie mają ochoty na sztuczny uśmiech, gdy są znudzone lub zmęczone. I chociaż dzieci uwielbiają ciasta, wesela i inne oficjalne wydarzenia mogą wydawać się dla nich niekończące się, zwłaszcza gdy mają na sobie niewygodnie duszne ubrania i nie ma nikogo poniżej 35 roku życia, z którym mogliby się bawić. „Czy naprawdę wymieniłem moje klocki Lego na ten ślub?” to jego spojrzenie.

Wymuszone, bez przekonania uśmiechy dorosłych mówią same za siebie. Wygląda na to, że albo nikt nie chce tam być, albo są zdenerwowani, że przyszli na czas, a wszyscy inni się spóźniają.


Miał nadzieję tylko na jedno

Albo martwi się inwestycją czasu i pieniędzy potrzebnych na wychowanie czworaczków, albo właśnie zadzwonił do niego producent, aby poprowadził reality show o jego nowym życiu.


Im więcej, tym lepiej… albo nie

Ten facet wygląda na spanikowanego, gdy trzyma swoje nowonarodzone dzieci. I szczerze mówiąc, nie mamy mu tego za złe. Czy możesz sobie wyobrazić wychowywanie bliźniaków, a następnie powitanie czworaczków takich jak on? Żegnaj, żegnaj ze snem. Brawa dla matki, która wydaje się zupełnie niewzruszona. Ale twój partner może potrzebować trochę czasu, aby się do tego przyzwyczaić, jeśli całkowicie oszołomiony wyraz jego oczu jest jakąkolwiek oznaką tego, jak się czuje w tej chwili.


Bądź wdzięczny, że zdjęcie zostało zrobione od tyłu

Biednemu chłopcu na zdjęciu nie podoba się to, co widzi i można winić jego rodziców za zabranie go na tę paradę/marsz/etc. Dlaczego właściwie ten mężczyzna jest rozebrany? Czy to był wyjątkowo gorący dzień? Czy przyszedł z pobliskiej kolonii nudystów?


Zdecydowanie nie jest fanką kąpieli

Rodzice tego dziecka twierdzą, że dziecko boi się pęcherzy, ale może to być kilka czynników związanych z kąpielą, które zniechęcają to biedactwo. Może jego ulubiona gumowa kaczuszka w tajemniczy sposób zniknęła? A może zostanie użyte nowe mydło, gorsze od zwykłego? 


Zobaczyła dzwony

Znalezienie dobrego dopasowania jest jednym z najważniejszych problemów, jeśli chodzi o dobre ubranie, a ustalenie, czy spodnie są zbyt ciasne, czy tylko wystarczająco ciasne, jest sztuką. Ale niektóre legginsy wyraźnie nie nadają się do publicznego pokazywania. Jeśli nieznajomi mogą łatwo zobaczyć, co posiadasz, może to być ważny znak, że nadszedł czas, aby poszukać luźniejszych spodni. Inną oznaką jest to, że wszyscy uciekają przed tobą z przerażonym wyrazem twarzy.


Uważaj, gdzie stąpasz

Nic w tej grupie pięciu przyjaciół nie wydaje się szczególnie obraźliwe, więc co dokładnie powoduje super kwaśną minę tej kobiety? Czy wypiła łyk nowego spirytusu tylko po to, by stwierdzić, że posmak jest szczególnie odrażający? Czy nagle poślizgnęła się na niebezpiecznej skórce od banana, wywołując przytłaczające zaskoczenie, panikę i niestabilność? Czy fotograf jest byłym chłopakiem, na którego nie miała ochoty wpaść w lokalnym pubie?